• Сподели на:

ХАЈДИ КЛУМ: ДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ И ДЛАБОК ШЛИЦ- ОДЛИЧНО ИЗГЛЕДА!

___

Германскиот супермодел, Хајди Клум не секогаш блескаше со нејзината појава на црвениот тепих.Некои од нејзините досегашни комбинации, не оставија впечаток какви што можеби сакала да изгледа, но не се откажува од секси фустани и овојпат изгледа одлично.

Причината за тоа е премиерата на филмот Zoolander 2 во Австралија, на која Хајди се појави во фустан од   “Bec & Bridg”.  Оваа 42 годишна манекенка која во моментот ја промовира својата линија на долна облека, овој пат успеа да ја вклопи добро во комбинација со длабоко деколте и длабок шлиц, а тоа да изгледа фантастично.

Задолжителен моден детањ без кој Хајди не се излегува на црвениот тепих се прстените.И овој пат се придржува кон тоа , со неколку прстени на двете раце. Сандалите се едноставни , исто како нејзината шминка и фризура, одличлно се вклопуваат во целата комбинација.

Таа вечер, поранешниот Ангел, беше дочекан од Бен Стилер, главната ѕвезда во филмот  “Zoolander 2”.


Оставете коментар

___