Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Белата маичка не е само за по дома

Комбинирајте ја вашата обична бела маичка со храбри парчиња гардероба и модни додатоци за да постигнете врвен изглед. Можеби на прв поглед таа најдобро одговара за опуштено попладне поминато на каучот во дневната соба, но со вистинските алишта и детали можете да ја претворите во вистинска модна спојка. Пуштете ја вашата креативност на слобода откако ќе ги погледнете овие неколку комбинации со класичната маичка.

beige-sweater-and-cropped-pants-xl

pink-blazer-and-blue-and-white-skirt-xl

tshirt-and-green-skirt-xl

wear-white-tshirt-xl

white-tee-with-blue-pants-xl

Прочитај

Wall Street

Понекогаш пандемија, здодевност и премногу слободно време, можат да донесат луди идеи… Ова е точно случајот со златарникот од Мичиген, Џони Пери, чија продавница...

Green Tea

Ние ви споделуваме листа на пет видови на лекови кои дефинитивно треба да ги имате со вас на одмор во случај на најчести летни...

Route 66

Кога станува збор за транспортните средства, Џејмс Бонд е најпознат по неговиот вкус поврзан со автомобилите… Меѓутоа, ако компанијата Триумф праша нешто, моторите би...

Route 66

Bugatti Chiron е вистинско инженерско чудо што покажува што може да се постигне кога автомобилскиот инженеринг се движи кон апсолутна граница. Речиси секоја компонента...