• Сподели на:

Balmain зa H&M

___

Сатенот, впечатливите декорации и припиени кроеви се препознатливите белези на Balmain, кои секој член на #BalmainArmy ги сака и знае.

Оливие Рустан, Инстаграм супер ѕвездата, близок пријател на Ким Кардашиан и секако дизајнер за Balmain, го носи духот на париската модна куќа во дизајните на брендот кој модерните урбани девојки го обожуваат.

Погледнете го лукбукот на Balmain зa H&M.


Оставете коментар

___