• Сподели на:

7 есенски трендови кои веќе ги имате во ормарот

___

Ако сте во минус по годишните одмори, не грижете се. Голем број од модните трендови за оваа есен веќе ги имате во вашиот ормар. Ова се седумте есенски трендови за кои не треба да потрошите ни денар.

Голема ролка

есен 2015 трендови

Кратки чизми

есен 2015 трендови

Мини здолништа

есен 2015 трендови

Хулахопки со дезен

есен 2015 трендови

Монтки

есен 2015 трендови

Карирано

есен 2015 трендови

Макси капут

есен 2015 трендови

 


Оставете коментар

___