Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

5 фустани кои секоја жена треба да ги има на располагање оваа пролет

Малиот црн фустан заборавете го неколку месеци – на сцена доаѓаат цветните принтови и лелеави материјали.

5-fustani-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-na-raspolaganje-ovaa-prolet-001.jpg

Секоја жена знае дека одбирањето на пролетен фустан е комплицира процес, па пред да се подновите, проверете дали на располагање ги имате 5-те фустани кои се задолжителни за оваа пролет.

Ако некој недостасува, тргнете во потрага:

1. Краток цветен фустан

5-fustani-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-na-raspolaganje-ovaa-prolet-1.jpg

2. Минималистички фустан на кратки ракави

5-fustani-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-na-raspolaganje-ovaa-prolet-2.jpg

3. Долг бохо фустан

5-fustani-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-na-raspolaganje-ovaa-prolet-3.jpg.

4. Бел фустан

5-fustani-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-na-raspolaganje-ovaa-prolet-4.jpg

5. Фустан со деколте на врзување

5-fustani-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-na-raspolaganje-ovaa-prolet-5.jpg

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...