Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

20 пред-есенски комбинации за жените кои не обожаваат штикли

Затоа што возможно е и лесно изводливо да изгледате средено и удобно истовремено..

20-pred-esenski-kombinacii-za-zenite-koi-ne-obozavaat-stikli-001.jpg

Патиките се омилениот пар чевли кој ќе го износите во преодниот период кој ни следи, поточно, цел септември.

Добро се комбинираат со кратки фустанчиња кога е топло, а со пар фармерки никогаш нема да погрешите.

Без разлика дали надвор има сонце или дожд, овие комбинации ќе ви се најдат како идеја ако не сакате да облечете штикли:

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...