Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____лајфстајл features

10 работи што треба да ги поседуваат сите жени во своите триесетти години

Дваесеттите се одлични години за експериментирање кога станува збор за модата. Но, сепак триесеттите се веќе малку озбилни години во кои треба да знаеме кои сме и што сакаме од животот.

Станува збор за класични и безвременски парчиња кои никогаш не излегуваат од мода.

Класични чевли

1

Женствено бизнис одело

2

Омилено цвеќе

3

Рачен часовник

4

Црвен кармин

5

Личен парфем

6

Накит кој никогаш не го вадите

7

Уметничка слика која ја обожавате

8

Вечна чанта

9

Класичен мантил

10

 

Прочитај

Four Seasons

Кога станува збор за вашето ментално и физичко здравје, мораме да признаеме дека не постои ништо поважно од тоа… Емотивно побогати и физички подмладени...

Fine Living

Доколку целата приказна околу корона вирусот ви се досади, зедно со мерките за социјална дистанца и едвај чекате да лутате по шума, имаме една...

Wall Street

Гигантски ТВ и понатаму ја нуди познатата елеганција и естетика на познатиот дански бренд… Bang & Olufsen брендот изгради своја репутација со мешавина на...

Fine Living

Новата Oceanco јахта, Esquel концепт е бестрашен модел дизајниран да ги истражува најоддалечените океани во светот…. Новата Oceanco јахта, Esquel концепт екстремна експедиција има...