Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

интересно

Направи сам: Сложувалка од стапчиња за сладолед

Сложувалките се едни од најдобрите игри кои се препорачуваат за развивање на способностите за перцепција на децата уште од најмала возраст.

 

Секако постојат голем број на игри со сложувалки кои можете да го најдете во продавници и кои ќе бидат одличен начин за забава на децата истовремено учејќи значајни работи.

Но, ако сакате вашето дете да има уникатна сложувалка, погледнете го видеото и фатете се за работа.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Читањето книги пред спиење го подобрува квалитетот на спиењето, го намалува стресот, го подобрува расположението и ни помага да донесуваме подобри и поправилни одлуки,...

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Advertisement