Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

runway mk

ДИ ДЕЈ

Една фантастична свадбена колекција дело на фантастичниот производител Alessandro за која со право можеме да кажеме дека е една од најдобрите што сме ги разгледале...

КУЈНА

Потребни состојки: За кора: 3 јајца 8 лажици шеќер 3 лажици мед 1 лажица сода бикарбона 23 лажици брашно За фил: 1л млеко 4...

КУЈНА

Потребни состојки: 300гр телешко месо 350гр шунка 200гр путер 200мл бренди лажица брашно 200мл млеко 250мл неутрална павлака 2 лажици желатин жалфија 50гр сецкани...

Cotton Club

За да превземете нешто од стилот на Кејт Мидлтон носете сина боја, советуваат редакторите на модното списание Вог, кои создадоа нешто како прирачник за...

____баланс новости и трендови

Наутро, попладне и навечер се конзумира смеса од мед и лимони. Смесата се приготвува лесно, а за целта ви е потребно 3 литри врела...

Совети за Секс и Врска

Кои се причините поради кои жените изневеруваат? Тоа најчесто го прават мајките на кои им е досадно, домаќинките во депресија и гламурозните славни личности…...

Advertisement