Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Route 66

Кој од Гамата на Тесла Автомобилите е НАЈБРЗ?! Прочитајте Тука

Тесла во моментов има четири модели: S, 3, X и Y, кои заедно го даваат зборот SEXY, кој веќе подолго време е предмет на разни шеги на форумите за автомобили и веб-страниците.

Сега имавме можност да ги видиме овие четири модели како се натпреваруваат едни против други, а кој сметате дека е најдобар?

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Познати личности позираа во гламурозни креации од својот … дом. Еми наградите оваа година можеби беа виртуелни и немаше црвен тепих со физичко присуство,...

Fool Moon

Познатиот американски рок-музичар Брус Спрингстин денес го слави својот 71 роденден во друштво на сопругата Пати Скијалфа (67) со која е во брак 29...

Cotton Club

Ние ја сакаме модата затоа што некако не заокружува, таа делува како филтер што помага да падне светлото точно на начинот на кој треба...

Four Seasons

Ѕирнете во волшебниот и ултра-ексклузивен 21 Royal Suite – најекстравагантната приватна дестинација на Дизниленд. Најексклузивната адреса во Дизниленд сега е 21 Кралска улица, дискретно...