Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Route 66

Десетте Најскапo Рачно Изработени Автомобили

Во овој попис ви ги претставуваме најскапите автомобили, од кои некои чинат мало богатство. Погледнете го изборот:

10 Pagani Zonda C12 F – $650,000!

Ferrari Enzo – $700.000!

McLaren F1 – $900.000!

Zenvo ST1 – $1,25 милиони

Maybach Landaulet – $1,4 милиони

Lamborghini Reventon – $1,6 милиони

Aston Martin One-77 – $1,85 милиони

Pagani Zonda Cinque Roadster- $1,85 милиони

Bugatti Veyron Super Sports – $2,4 милиони

Lamborghini Veneno – $3,9 милиони

Прочитај

Green Tea

Kреативниот директор на марката Dom Perignon , го истражувала Лени Кравиц и неговите нови карактеристики во соработка со оваа куќа од шампањско … Поточно,...

Four Seasons

Дали сакате пауза од сè околу вас – цивилизација, современи уреди, Интернет, работа и луѓе? Имаме совршен предлог за вас … Островот Асатиг е...

Wall Street

Брендот Porsche го воведе моделот 911 Targa 4S Heritage Design Edition, кој доби елементи за дизајн од 1950-тите и 1960-тите, и е првото од...

Cotton Club

Импресивна, но повторно софистицирана колекција што Крис ван Аш ја потпишува за марката Berluti… Очигледно, розите цветаат во марката Berluti. Со креативно водство на...