Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Совршен додаток во лето: Ланвини миризливи маици

Марката Lanvin штотуку пронајде совршен начин да ги направиме нашите животи уште послатки…

Ако мислевте дека воведоа нов парфем, не сте баш во ред, но не сте премногу далеку. Тие штотуку лансираа нова интересна маица со кратки ракави, која ќе го внесе мирисот на летото во вашата гардероба! Новата маица со нивниот потпис е навистина шармантна со помош на преголема шема на јагода и боровинка со која е украсена, додека е создадена од ултра мек памук.

Неговиот разигран дизајн изгледа прекрасно, а во исто време мириса целосно неодоливо, разубавувајќи го секој ден што го носите. Сè што треба да сторите за да ве натопи со нејзините интоксични ароми е нежно да ја триете шемата што ја украсува.

Миризливите маици на Ланвин се достапни во различни големини, а во моментов се продаваат со неверојатна брзина, по цена од 240 долари.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Advertisement