Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Louis Vuitton ја носи својата колекција таигарама на ново ниво

Брендот „ Louis Vuitton“ започнува нова колекција на кожни производи, дизајнирани од Виргил Абло, кои се дел од линијата „Таигарама“…

Целиот опсег вклучува различни стилови, вклучувајќи елегантен куфер, ранец Discovery, Messenger торба и многу повеќе. Силуетите кои наскоро ќе ги видиме насекаде, добија интересни тонови, како Lagoon Blue, Volcano Orange, Bahia Yellow, Amazon Green, Pacific Blue, со палета на природни тонови, кои и даваат на целата приказна модерен, елегантен изглед.

Најновите додатоци за патувања сигурно ќе станат најдобри пријатели и придружници на сите оние кои уживаат да го истражуваат целиот свет.

Прочитај

Green Tea

Kреативниот директор на марката Dom Perignon , го истражувала Лени Кравиц и неговите нови карактеристики во соработка со оваа куќа од шампањско … Поточно,...

Four Seasons

Дали сакате пауза од сè околу вас – цивилизација, современи уреди, Интернет, работа и луѓе? Имаме совршен предлог за вас … Островот Асатиг е...

Wall Street

Брендот Porsche го воведе моделот 911 Targa 4S Heritage Design Edition, кој доби елементи за дизајн од 1950-тите и 1960-тите, и е првото од...

Cotton Club

Импресивна, но повторно софистицирана колекција што Крис ван Аш ја потпишува за марката Berluti… Очигледно, розите цветаат во марката Berluti. Со креативно водство на...