Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Wall Street

Нема крај на ужасните детали од „куќата на ужасот“: Принцот Ендрју и неговиот голем фетиш

Откако Вирџинија Робертс претходно изјави дека член на кралското семејство има кукла со големина и налик на себе, сега открила дека принцот Ендрју сексуално се возбудува на стапала. Вирџинија, која имала 17 години кога станала дел од трговијата со секс, зборувала за деталите за тоа што се случило во еден стан во Њујорк, наречен „Куќа на ужасите“.

„Јас правев кореографија со екстремни фетиши, особено оние што ги вклучуваат мојот јазик и нозе во иста реченица. Тој доживеал екстаза додека се концентрирал за време на сексуалниот однос на прстите и тоа беа најдолгите 10 минути од мојот живот“, додаде таа.

Таа призна дека подоцна се смеела со Епштајн поради чудната фиксација на Ендрју на нозе и истакнала дека тоа е многу забавно за починатиот финансиер. Патем, Робертс се решил на суд во 2017 година пред да се одржи судењето, а досега излегоа информации од 2.000 страници документи, додека 900 од нив останаа запечатени.

Покрај тоа, Вирџинија подготвува книга во која ќе ги открие сите настани и наводно кралското семејство веќе се плаши од нов срам. Во исто време, пријателите на принцот Ендрју тврдат дека сето тоа се лаги, како што самиот рече претходно, и дека тој бил неоправдано обвинет и изолиран од остатокот на семејството. Многумина тврдат дека принцот ќе има тешко време да се опорави од овој сексуален скандал што трае изминатите неколку месеци.

Ендру во последно време ретко се појавува во јавноста, а неодамна е видно променет со поголема тежина откако се повлече од кралските должности.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Модната недела во Њујорк заврши (со презентација на колекцијата на Том Форд) и беше многу поразлична од сите претходни. Пандемијата на Ковид-19 принудуваше промени...

Fool Moon

Владеењето на Вага, односно влегувањето на Сонцето во знакот на Вага, ќе започне на 22 септември, кога започнува есента. Пред нас има многу предизвикувачки...

Cotton Club

Бели кошули, панталони и вечерни фустани – соодветна облека за чудни времиња. Во време на неизвесност, сакате едноставност и јасност повеќе од сè. Ралф...

Fine Living

Знаевме дека мајчиното млеко е најдобриот избор за храна за бебиња, но моделот Џоди Тарнер-Смит во интервју за Вог откри уште една од неговите...