Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fine Living

Се бараат парови за СЕКС! Ќе ви платат “МРСНО” а Ваше е само што почесто да ја гужвате постелнината! Еве за што се “работи”…

Планот е да се тестираат душеци кои се оценети како најдобри за секс на пазарот да се најде оној што ќе го заземе првото место

Веб-страница што пишува прегледи за производи за спиење, како и совети за подобар сон, бара луѓе кои се подготвени да пробаат осум различни душеци за да откриете кој е најдобар за секс.

3000 американски долари за секс и спиење

Според медиумот „The Sun“, би било пожелно да се пријават само вистински парови, а не оние што имаат пријатели со бенефиции и слични врски, затоа што им треба некој што ќе проба душеци редовно осум недели.

За возврат, Sleep Standards нудат дури 3.000 УСД, или 19,000 УСД. Планот е да се тестираат душеци кои се оценети како најдобри за секс на пазарот за да се најде оној што ќе го заземе првото место.

Покрај парите, следува и подарок

Компанијата бара пет парови за да испрати нов душек за да се испроба секоја недела, а услов е рецензентите да бидат „брутално“ искрени за да добијат точни повратни информации за мекоста, флексибилноста, крцкањето и удобноста на душекот.

На крајот на експериментот, покрај парите, паровите ќе добијат душек како подарок што најмногу им се допадна. Возрасни и, за жал, само жители на САД можат да аплицираат.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Канитта Тонгнак (40) работела како продавачка на облека три години на улиците на градот Чон Даен на северот на Тајланд. Отпрвин сè изгледа нормално,...

Cotton Club

Брендот Микимото е познат низ целиот свет како најпознат златар во Јапонија. Колку што бисерите им помогнаа да чекорат по својот пат, толку и...

Wall Street

Рут Бадер Гинсберг почина во петокот на 87-годишна возраст. Оваа харизматична жена, со мала градба, имала неверојатен животен пат, често прошаран со машка доминација...

Cotton Club

Jimmy Choo дефинитивно нѐ изненади со својата нова соработка. Луксузната марка се здружи со Тимберленд за да создадат колекција што „го комбинира гламурот на...