Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Има голема разлика во годините меѓу овие познати парови, но иако се на мета на секојдневни критики, нивната љубов нема граници. Големата разлика во...

Fool Moon

Кајли Џенер достигна уште една пресвртница со тоа што стана првата жена во светот која достигна 300 милиони следбеници на Инстаграм. За подобро да...

Fool Moon

Во едно од најпопуларните парчиња облека за 2022 година, латино ѕвездата го привлече вниманието на модните експерти со црно-бел аутфит. 52-годишната латино ѕвезда е...

Fool Moon

Трендот на микро тетоважи одолева веќе со години наназад. И со причина. При првата тетоважа, многумина често се одлучуваат за минималистичката форма на оваа...

музика

Бијонсе, Кели Роуланд и Мишел Вилијамс се враќаат на музичката сцена со новиот албум „Љубовни песни“, кој го најавиле во четвртокот, и кој во...

Advertisement