Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

На црвениот тепих, Џенифер Анистон сака да носи класични парчиња како мал црн фустан, а во слободното време најчесто се гледа во маица и...

Cotton Club

Ако прашате кој било обожавател на брендот Луј Витон како се чувствуваат во врска со познатата модна куќа, сигурно ќе ви кажат дека поседувањето...

Cotton Club

Ги обожавате лесните, свилени летни фустани на прерамки, но за жал немавте доволно можности да блеснете во нив ова лето? Иако видовме еден вид...

Cotton Club

Модата паузираше, а потоа се промени. Некогаш ни беше кажано дека овие бои не можат да коегзистираат, но денес тоа е главниот тренд на...

Cotton Club

Шорцеви во сите варјанити и бои ќе бидат тренд и оваа сезона. Секси, ефектно но и елегантно.  Во комбинација со сакоа, кошули или свилени...

Cotton Club

Сакоата: ефектни, шик, едноставни, практични. Класични, а модерни! И оваа пролет сакоата се во тренд. Секси и “строги” во исто време, исто како и...

Cotton Club

Ригите се интересен начин да го освежите својот стил! Уживjате во пролетта со нив! По модните недели одржани ширум светот се искристализираа најпосакуваните трендови...

Cotton Club

Модата секогаш оди чекор пред нас и веќе знае какви се пролетните комбинации и кои се најновите трендови. Пролетта ни е пред вратите и...

Cotton Club

Боите во колекцијата на Versace за сезоната пролет/лето 2013 не тераат да мислиме за пустината, изгрејсонцето и ноќното небо. Фустаните се или супер мини,...

Advertisement
Advertisement