Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Копенхаген, главниот град на Данска, е домаќин на Модната недела пролет / лето 2021 година, што беше можност Данците да ги покажат своите најдобри...

Cotton Club

Ателје Версаче презентира украсни креации со промовирање на својата колекција есен / зима 2020 година… Во нивниот изглед, можеме да видиме дека Џоан Смолс...

Cotton Club

Вклучувајќи кармини, сенки за очи и многу повеќе… По лансирањето на своите нови Rouge Coco Flash нијанси на кармин и лак за нокти во...

Cotton Club

Иако за вкусовите не треба да се дискутира, ние сме сведоци на бројни листи на најдобри и најубави. Овој пат, фитнес инструктори избраа кои...

Cotton Club

Откако ви ги претставивме поголемиот број нови пролетни колекции за 2013 година, решивме да почнеме исто така со новите пролетни комбинации со цел да...

Cotton Club

Постојат чевли кои буквално те оставаат без здив! Бојата е црна, платформата висока и елегантна, чевлите уникатни и задолжителни за летната сезона 2013! Креаторот...

Cotton Club

Со задоволство ви ја претставуваме пролетно – летната колекција чевли за оваа година, дело на еден од најуспешните дизајнери во моментов,  Gaetano Perrone. Очигледно,...

Cotton Club

Од Max Mara ни претставуваат еден свеж, романтичен пристап кон зимската мода, која како и секогаш зрачи елеганција, практичност и сексапил. Подолу ќе видите...