Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fine Living

Не е невообичаено славните да инвестираат пари заработени од глума во други бизниси, со цел да ги зголемат приходите и да си обезбедат поголемо...

Fine Living

Со прекрасен поглед на Тихиот Океан и плажата, овој имот е најскапиот имот во Малибу. Ким Кардашијан, реалити ТВ ѕвезда и бизнис магнат, неодамна...

Fine Living

Станбена вила изградена по нарачка беше продадена во април за 280 милиони AED (76,2 милиони американски долари), поставувајќи рекорд како најскап имот во „Градот...

Fine Living

ПОЗНАТА „НЕВИДЛИВА КУЌА“ ДОСТАПНА ЗА КУПУВАЊЕ ЗА 18 МИЛИОНИ ДОЛАРИ… Сместена во средината на пустината Мохаве, сега познатата резиденција на Џошуа Трво го добила...

Fine Living

Иако има куќи и станови низ цела Америка, актерката Сандра Булок не експериментира премногу туку секогаш се придржува до истиот принцип при уредувањето. Американската...

Fine Living

На Том Круз не му треба посебен вовед, а неговото неодамнешно враќање дојде со Top Gun: Maverick, продолжение на оригиналот од 1986 година. Филмот...

Advertisement