Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Route 66

11 моќни и изгор скапи автомобили на Златан Ибрахимовиќ: Една од марките му е омилена!

Познатиот фудбалер Златан Ибрахимовиќ сака да ги троши своите милиони на скапи автомобили. Во својата богата колекција тој поседува: Ферари Енцо, Ферари ЛаФерари, Ферари 488 Писта Спајдер, Ферари Моника СП2 … Вредноста на неговата колекција надминува 7 милиони евра.

Покрај нив, во гаражата на Златан има и Ламборџини, Порше, БМВ, Мерцедес, Ауди, Масерати, но и Волво. Сите негови четвороточкаши вредат повеќе од 8,5 милиони евра.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Опуштен и модерен стајлинг на актерката. Меган Фокс неодамна соработуваше со стилистката Мејв Рајли, која е одговорна за изгледот на Хајли Бибер и на...

Cotton Club

Благодарение на познатите трендсетери, одредени трендови успеваат да станат хит преку ноќ. Најновиот, судејќи според неделниот извештај на модниот пребарувач Lyst, се однесува на...

Fine Living

Сакаме да ѕирнеме во домовите на славните и да видиме како тие живеат, а бунгалото на Лена Данам во центарот на Лос Анџелес изгледа...

Fine Living

Велосипед како ѕидна табла, држачи за свеќи направени од шишиња за вино, ормани направени од куфери и сандуци – ние ќе ви кажеме како...

Advertisement