Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Route 66

МОДЕРЕН И УДОБЕН – КОМПАКТЕН ВЕЛОСИПЕД HERMES ODYSSEE TERRE…

Дали често заглавувате во сообраќај на пат кон работа? Еве стилски начин да ги избегнете гужвите со најновото издание на Hermes!

Познатиот бренд штотуку претстави нов шик велосипед инспириран од јапонските компакти, а сега тој би можел да биде и ваш!

Со каросерија изработена од алуминиум и кожа, велосипедот со педали доаѓа со светло интегрирано во рачката и столче со четири брзини. Направен е исклучиво во Франција и може да се пофали со натписот „Hermes Paris“ втиснат на седлото, што возачите можат дополнително да го прилагодат во висина.

Урбан и лесен, велосипедот доаѓа во луксузна боја за разлика од сите други. Odyssee Terre е достапен во уникатна боја наречена Capucine.

Велосипедот се одликува со целосно бело/крем каросерија со кафеаво седиште и портокалови тркала. Идеален за стајлинг, совршено прилагоден на вашите фитнес барања и исто така соодветен подарок.

Компактниот велосипед Hermes Odissee Terre доаѓа кај своите сопственици во портокалова кутија врзана со лента Bolduc и моментално е достапен за купување по цена од 23.600 долари на официјалната веб-страница на брендот.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Route 66

Во текот на изминатите три години од своето основање, Little Car Company со седиште во Велика Британија се прослави со создавање прекрасни, рачно изработени...

Fool Moon

Актерката Скарлет Јохансон (37) е на одмор со пријателите и сопругот Колин Џост на јахта во Хемптонс, а во оваа прилика познатата русокоса предизвика...

Green Tea

Многу жени фантазираат за телото на познатата руска манекенка и актерка, а сега дознаваме што прави таа за секогаш да биде во топ форма....

Fool Moon

Серена Вилијамс отворено проговори за својата одлука да се повлече од светот на тенисот, но и за постпородилната депресија и тешките одлуки со кои...

Advertisement