Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Route 66

Во чест на шампионот: Ви ја претставуваме колекцијата Vantage Legacy

Aston Martin и неговиот „Racing“ оддел го одбележаа еден од најуспешните (натпреварувачки) периоди во својата историја, со презентацијата на Vantage Legacy Collection.

На заинтересираните купувачи им беа понудени три четири тркала, базирани на моделот Vantage, кој освои бројни награди во периодот од 2008 до 2018 година.

Во следното видео, ќе ги запознаете „спортските машини“ со новата каросерија на GT4 V8, GT3 V12 и GTE V8, како и нивните спецификации:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Лејди Гага е една од оние музичари од светската музичка сцена која нема што не направила – плејада хитови, го освои Златниот глобус, неколку...

Green Tea

Во потрага по идеално тело, ние честопати се лишуваме од својата омилена храна, плашејќи се дека поради тоа ќе се здебелиме. Ова првенствено ги...

Cotton Club

Модниот бренд Miu Miu претстави кампања за пролет / лето 2021 година, што претставува заедница на неконформисти со жива личност. Миучија Прада реши да...

Cotton Club

Џо Бајден положи заклетва како 46-ти американски претседател на Соединетите Држави на церемонија во Вашингтон. Пред него се заколна и Камала Харис, првата потпретседателка...

Advertisement