Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Sex and the City: Mr. Big открива зошто се двоумел да се приклучи на серијата

Со најавата за повторното обединување на „Sex and the City“ под надзивот „And Just Like That…“, се запрашавме дали сите стари познаници ќе се вратат.

Првите информации што се раширија на Интернет, јасно ставија до знаење дека покрај Ким Катрал и Mr. Big, Крис Нот, нема да се приклучи на стариот тим. Ние го прифативме тоа и продолживме со животот. Неколку недели подоцна, Мајкл Патрик Кинг ни рече дека не може да има „Сексот и градот“ без ѕверот. И така едноставно, сè си дојде на свое место.

Зошто Крис Нот се двоумел да каже да?

15 години подоцна, Кери Бредшо има 50, а тој 60 години. Така, Крис Нот бил загрижен за еволуцијата на неговиот карактер. „Требаше да има преговори за креативна работа, бидејќи мислев дека нема што да понудам во мојата нова улога. „Се чувствував како да го направив тоа што требаше“, рече Нот.

Оној кој го убеди е креаторот Мајкл Патрик Кинг и неговата визија за Mr. Big. Актерот некако бил убеден кога се состанале и дознал повеќе за неговата улога во обединувањето на серијалот „And Just Like That…“

Враќање на целата екипа – Речиси!

Вистина е дека не очекувавме враќање на целата екипа. Можеби тоа е поради целосното негирање на Ким Катрал и малку непријателската атмосфера што е создадена меѓу нив. Сепак, една потврда по друга покажала дека сите сакаат да бидат дел од продолжението. Покрај трите главни ликови, на новата серија со 10 епизоди ќе се придружат и Крис Нот, Вили Гарсон, Марио Кантоне, Дејвид Ајгенберг, Еван Хендлер и Џон Корбет.

Снимањето започнува во текот на летото.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Хотелот Вила Хонег е единствен бутик хотел со 5 sвездички, сместен на планините во Бергенсток кај Луцерн, Швајцарија. Овој хотел датира од 1905 година...

Route 66

Порше ја проширува листата на премиум локации за патување на кои има американски полначи за Порше Тајкан. Историскиот хотел Марк Хопкинс Интерконтинентал Сан Франциско...

Fool Moon

Ѕвездите од серијата „Чарлиевите ангели“, четириесет и шестгодишната Дру и четириесет и деветгодишната Камерон, добија огромна поддршка и виртуелен аплауз од многу жени, вклучувајќи...

Cotton Club

Модната недела во Њујорк заврши со модна ревија на Том Форд, чија колекција го одразува жешкото исчекување на ноќните излегувања. Многумина од нас сѐ...

Advertisement