Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Џенифер Анистон одговара на гласините дека наскоро ќе стане мајка

Во последните неколку дена имаше многу написи во меѓународниот печат за тоа како Џенифер Анистон конечно станува мајка.

Откриено е дека тој посвојува девојче од Мексико. Сепак, се чини дека ништо од ова нема да се случи. Американската мрежа ТМЗ ја контактираше холивудската sвезда во врска со тоа прашање, а таа одговори дека гласините се лажни.

Според извештаите, саканата „Рејчел“ им рекла на своите колеги за време на снимањето на римејкот на популарната серија „Пријатели“ дека очекува да заврши бирократијата и дека ќе посвои девојче од мексиканското сиропиталиште. И, иако многумина се радуваа што Џенифер Анистон ќе стане мајка, нема основа за вистината во објавеното.

Ова не е прв пат Џенифер Анистон да биде предмет на гласини во врска со нејзиниот личен живот, особено по разводот со Бред Пит во 2005 година, потоа со Џастин Теру во 2017 година. Во едно интервју за 2017 година, 52-годишната актерка додаде: „Мислам дека најдобрата снимка беше фотографија од мене со раката на стомакот, со опис: „Конечно бремена!“

Во друго интервју во 2020 година, таа додаде дека е сè уште отворена за идејата да има деца. Додека Сандра Булок ја прашуваше како ја замислува нејзината иднина, таа изјави: „Не е толку многу што правам, но сликата во мојата глава е онаму каде што го слушам океанот, каде што го гледам океанот. Слушам смеа, гледам деца како трчаат наоколу, слушам звук на коцки мраз во чаша, мирисам храна што се подготвува. Ова е среќната слика што ја имам на ум “.

Значи, иако веста за посвојувањето на девојчето не е точна, вистина е дека снимањето заврши и дека нашите омилени „Пријатели“ повторно ќе ги видиме во новите епизоди.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Секоја боја има посебно значење, а според психологијата на бојата, нашата омилена нијанса може да открие многу за нашиот карактер и живот. Астрологот Мишел...

Green Tea

Артичоката е една од основните состојки на медитеранската исхрана. Овие фотогенични пупки се всушност еден вид на диво трнливо растение (чичка), иако честопати ги...

Fine Living

Томи Хилфигер и неговата сопруга, дизајнерката Ди Оклепо, купија луксузна вила во Палм Бич вредна 21 милион долари. Езерската вила е изградена во 2006...

Fool Moon

Албумот ќе биде посветен на нејзиниот развод! Одлична вест за обожавателите на Адел: извор близок до пејачката соопшти дека многу скоро ќе издаде нов...

Advertisement