Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Ќерката на супермоделот и познатиот пејач конечно доби име: За нивната миленичка, ништо помалку од кралско!

Ќерката на Џиџи Хадид и Зејн Малик го доби кралското име. Американската манекенка и супермодел конечно и го откри на јавноста името на нејзината ќерка која е родена во септември минатата година.

Веста за раѓањето на нејзината ќерка Џиџи Хадид беше скриена од јавноста неколку дена, а бременоста на американскиот модел беше обвиткана со превез на тајност. Затоа не е изненадувачки што името на наследничката го научивме само четири месеци по раѓањето. Џиџи се обиде незабележливо да го ажурира својот профил на Инстаграм, на кој во описот напиша „Мајката на Каи“.

Славната двојка многу се труди да не го покаже своето лице на сите слики на своето бебе, иако не можат да ги сокријат своите емоции од јавноста.

Детето го доби името Каи, што е име со египетско потекло и значи „кралско“ и „избрано“, па не е изненадувачки што супермоделот и пејачот Зејн Малик го избраа ова егзотично име за својата мила.

Минатата година Џиџи ги сподели своите впечатоци по породувањето со своите придружници на социјалните мрежи, напиша дека се пресреќни како родители и дека нивното бебе веќе ги сменило нивните животи.

За роденденот на Зејн, Џиџи на шега објави честитка – Ние сме тим „нема спиење“.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Славната 35-годишна манекенка ја сподели својата утринска рутина за убавина на Инстаграм профилот на британски Вог и откри неколку тајни за нејзиниот навистина беспрекорен...

Cotton Club

Без разлика дали имате дизајнерски моден додаток како што е чевли или чанта што не изгледа многу луксузно после долгогодишно интензивно носење, или купивте...

Fool Moon

Жените родени во знакот на Бик, Близнаци и Јарец имаат неверојатен шарм, па на мажите им е многу тешко да се спротивстават. Бик Нема...

Cotton Club

Можеби 2021 година е стара само два месеци, но се чини дека ова ќе биде година кога Ела Емхоф ќе оствари многу од своите...

Advertisement