Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Шокантна исповед на славната пејачка: „Погледнав во очите на вонземјанин“

Последните осум месеци многумина ги опишаа како неверојатни, но и нереални од една страна. Откако го живеевме нашиот нормален ритам на живот, одеднаш сите бевме запрени од пандемијата коронавирус и само така сменивме сè што беше „нормално“ за нас дотогаш. Токму во ова предизвикувачко време се случија многу чудни работи. Една од најинтригантните е новата приказна за пејачката Мајли Сајрус, која призна дека имала блиска средба со вонземјанин.

View this post on Instagram

VOTE 💜 VOTE 💜 VOTE 💜 VOTE 💜

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Разговорот со Рик Овенс за магазинот Interview, таа се присетила на својата работа како „летачки чистач на снег“ во Сан Бернардино, остварувајќи контакт со очите на „суштеството“ што управувало со леталото. „Додека возев, забележав дека ме гони НЛО летала. Иако вели дека верува дека навистина го видела тоа, признава дека купила восок од канабис, што може да биде причина за таквата сцена.

„Заедно со мене, го виде и мојот пријател кој во тој момент беше со мене. Исто така, имаше неколку други автомобили на истиот пат, кои исто така застанаа да погледнат во таа насока. Ти велам, сигурна сум дека она што го видов беше вистинско “, додаде Мајли без размислување. Подоцна додаде дека таа била шокирана, но, цврста и без страв. „Погледнав во очите на вонземјанинот, а тој погледна во моите. Сето тоа многу ме погоди и бев во шок следните неколку дена ’, заклучи пејачката.

View this post on Instagram

@mtv backyard sessions x unplugged is coming 10/16

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Инаку, Мајли никогаш не криела дека често конзумира марихуана и алкохол. „Ја проучував мојата семејна историја и сфатив дека сите тие се борат со пороци и имаат проблеми со менталното здравје. Ова е важно затоа што ако ја разбираме историјата, многу подобро ја разбираме сегашноста и иднината. Терапијата е одлична работа и треба да и се посвети“, прокоментира таа на почетокот на оваа година.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Нивната природа е да бидат бестрашни, во согласност со нивните цели и амбиции… Иако ги поврзуваат три различни елементи, вода, воздух и оган, жените...

Fine Living

Замислете да шетате низ Лувр во Париз, во еден момент, застанувате, да им се восхитувате на најпознатите уметнички дела во светот, покажувајќи со прстот...

Green Tea

Овој деликатес ќе ги разбуди сите ваши сетила. Подгответе го рецептот во продолжение и уживајте во него со целото ваше семејство. Потребни состојки (за...

Fool Moon

Пред точно една недела нè напушти легендарниот фудбалер Диего Марадона. Неговата ненадејна смрт шокирало многумина, поради што сè уште се зборува за целиот случај....

Advertisement