Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Хали Бери објави ретка фотографија со децата

Иако нема навика да споделува моменти од приватниот живот со публиката, Хали направи исклучок и на својот Инстаграм профил објави фотографија со своите деца.

54-годишната sвезда гледа кон морето, гушкајќи ја 13-годишната Нахла и седумгодишниот Марк.

„Единствени важни моменти…“, напиша таа во описот на фотографијата.

Нахла и Марко се деца од бракот со Оливие Мартинез и ретко се појавуваат на социјалните мрежи на нивните славни родители. Сепак, пред две недели Бери повторно направи исклучок објавувајќи фотографија со својата ќерка за да и го честита 13-от роденден. „Колку пати и да кажам дека ја сакам, ја сакам повеќе“, напиша таа.

Актерката објави фотографии од неодамнешната фотосесија што ја направи со своето ново момче Ван Хант, каде што позира во секси проѕирен црвен фустан.

„Јас сум сосема друга личност и мислам дека ми го подобри животот од секој поглед“, изјави музичарот пред неколку дена во интервју за неговата врска со убавата Хали Бери.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Ниту едно чувство не е толку моќно и евокативно како мирисот… Мирисот на око може да предизвика спомени од минатото, да ве потсети на...

Cotton Club

74-тото доделување на филмската награда BAFTA (British Academy Film Awards) се одржа на 10 и 11 април во Лондон. Поради пандемијата коронавирус, церемонијата се...

Green Tea

Потекнува од древна Кина! Комбуха е пијалок кој настанал пред 2.000 години во Кина, каде се сметал за еликсир на бесмртност и живот. Овој...

Fool Moon

Дали вашата сродна душа сонува за вас – ова се знаците на кои треба да обрнете внимание! Дали сте се сретнале со сродната душа...

Advertisement