Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Убавицата Ирина Шајк ги изненади обожавателите со заводливо селфи во долна облека

Руската манекенка Ирина Шајк, за која многумина сметаа дека е една од најубавите жени во светот, ги воодушеви своите бројни обожаватели со својот пост на Инстаграм.

Атрактивната 34-годишна девојка, која изгради одлична кариера во светот на модата, на својот Инстаграм профил објави фотографија од својата долна облека, што предизвика воодушевени реакции од голем број обожаватели.

View this post on Instagram

@intimissimiofficial 🖤 #Intimissimi #Adv

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Згодната бринета, која со својот поранешен свршеник Бредли Купер има тригодишна ќерка Лео де Сена, може да се пофали со извајано тело, па својата неверојатна фигура ја покажа со секси селфи фотографирано во нејзиниот дом во Њујорк.

Убавата Русинка позираше доброволно во елегантна црна долна облека со детали од бела тантела од нивната нова кампања со потпис на италијанскиот бренд Intimissimi, чие лице е со години.

Иако ја раскинаа нивната четиригодишна врска, Бредли и Ирина останаа во одлична врска и често може да се видат заедно со малата Леа, кого го носи името на бабата на Ирина.

Во претходно интервју, славниот холивудски актер откри дека бил специјално заштитен за време на карантин поради коронавирусот и не излегувал од дома со месеци, бидејќи неговата мајка, која има скоро 80 години, е сериозно болна и може да ја доведе во голема опасност.

„Не дозволив никој да влезе во куќата или да одам никаде. Ако мајка ми добие корона, тоа ќе биде нејзиниот крај. Живееме во куќа во град со исклучително мала градина, но дури и тој мал дел во воздухот добро ни се најде во таа ситуација “, објасни грижливиот актер, кој е крајно приврзан за неговата мајка.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

И покрај фактот дека шоуто Burberry Spring / Summer 2021 се одржа без гледачи во шума близу Лондон, креативниот директор на брендот Рикардо Тиши...

Green Tea

Нови опции наместо вообичаениот зачин. Солта е еден од најчестите зачини. Иако конзумирањето во умерени количини не треба да биде причина за загриженост, прекумерното...

Cotton Club

Прекрасна, модерна и неодолива фризура е целта на прилично голем број жени. Токму поради оваа причина, за да изгледате модерно и неодоливо, ви донесовме...

Fine Living

Ако не сте тип на жена која редовно се прегледува „јужно од границата“, можеби нема да сфатите дека, како и остатокот од вашето тело,...