Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

„Те сакам засекогаш“: Ким Кардашијан трогателно му го честита роденденот на поранешниот сопруг на Канjе Вест

Во февруари годинава стана познато дека Ким Кардашијан и Канје Вест поднеле барање за развод по шест и пол години брак.

Двојката речиси не коментираше за разводот и не коментираше пред медиумите, а самата Ким само што неодамна ги откри своите емоции поради она што се случи за време на снимањето на последната сезона на нивното семејно реално шоу „Keeping-Up With The Kardashians“.

Вчера, Канје Вест го прослави својот 44-ти роденден, а неговата поранешна сопруга реши трогателно да му честита со зборовите „Те сакам засекогаш“, напишала Ким под фотографијата на која се гледаат себе си и Канје, заедно со нивните три деца. Оваа честитка предизвика бурна реакција кај обожавателите на парот – објавата доби над 4 милиони лајкови и 30 илјади коментари. Некои обожаватели им било драго што виделе заедничка фотографија од Ким и Канје, а неколку нивни следбеници заклучиле дека ова навестува за помирување.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Four Seasons

Кога светот нуди толку многу прекрасни опции за незаборавни одмори, нема причина да се ограничите на одреден тип на искуство. Страста за сончаните плажи...

Fine Living

„Вила Лагуна драјв“ се наоѓа во Форт Лодердејл, Флорида, величествена и волшебна вила лоцирана на рамна лента од земја со прекрасен поглед на устието...

Cotton Club

Најјексклузивниот модел достапен во моментов, украсен со исклучителни јаглеродни влакна, алуминиум, титаниум и кожа, сега е подготвен за испорака до клиент во САД. Најавени...

Route 66

Вертикалната воздушна вселена очекува нивниот VA-1X eVTOL да стане дел од комерцијалната понуда до 2024 година… Британската компанија пред неколку дена ги претстави своите...

Advertisement