Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН ВО КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ! Познатата русокоса ги покажа ОБЛИНИТЕ на јахта – огнено ЦРВЕНО издание кое ретко се гледа (ФОТО)

Актерката Скарлет Јохансон (37) е на одмор со пријателите и сопругот Колин Џост на јахта во Хемптонс, а во оваа прилика познатата русокоса предизвика воздишки кога се појави во костим за капење.Скарлет е една од оние актерки што ретко ја гледаме во вакви изданија, па папараците секој момент демнеа да ја фатат познатата актерка во костим за капење.

Таа избра ефикасен црвен костим кој ги истакна нејзините облини. Црвениот костим за капење ја откри и нејзината голема тетоважа на грбот, па ова беше ретка можност да се види актерката во смел изглед.

Нејзиниот сопруг уживаше на електричната даска за сурфање, а таа уживаше во привлечноста на сонцето и возењето скутер.

Скарлет и Колин се верија во 2019 година по две години романса, а тајно се венчаа во 2020 година.

Ова е трет брак по ред на актерката, а претходно беше во брак со актерот Рајан Рејнолдс и новинарот Ромен Дориак.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Најстариот син на Николас Кејџ изгледа сосема поинаку од неговиот славен татко, но се чини дека имаат заедничка слабост кон жените… Вестон Кејџ Копола...

Cotton Club

Кајли Џенер (25) деновиве е во Париз и ревносно ја следи Модната недела, но модните трендови ги диктира само она. Кајли Џенер на модната...

Fool Moon

Познатата двојка неодамна се раздели, а сега за прв пат беа фотографирани заедно на натпревар кој го играше нивниот син.Познатата пејачка Шакира и нејзиниот...

Cotton Club

Актерката Сара Џесика Паркер е позната по својот женствен и смел стил на облекување, а нејзината гардероба изобилува со константни парчиња од кои не...

Advertisement