Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Серена Вилијамс блеска во наметка за на плажа

Тениската суперsвезда како да пркоси на заминувањето на летото со новиот сет фотографии што ги сподели, носејќи ја својата модна комбинација на плажа на најнеочекуван и гламурозен начин.

Серена сподели слики на кои оди покрај плажа и игра во вода, облечена во неверојатна златна и сребрена наметка.

Облеката се карактеризира со текстурална шема што поминува низ целото нејзино тело во светкава ткаенина со проѕирна трака одзади, совршено истакнувајќи ги сите нејзини облини.

Таа шеташе низ песокот боса со влажна коса од водата додека изгледаше како да ужива во денот.

„Малку сјај за вашата недела“- таа ги опиша фотографиите, со емотикони .

Серена ја донесе високата мода на плажа со својата светкава наметка.

Повеќето обожаватели останаа без зборови, едноставно прибегнуваа кон емоции од срце и пламен за коментари. Но, многумина не можеа да кажат повеќе од „прекрасно“ и „убаво“.

Додека една обожавателка коментираше: “Прекрасно !! Екстра сончево на таа плажа”.

Третиот додаде: „За мене ти си магична, изгледаш толку среќно на втората слика“.

Спортската икона моментално поставува сѐ повисоки и повисоки модни стандарди за себе со нејзините неодамнешни слики, откако ја постави лентата навистина високо со уште една неодамнешна снимка на плажа.

Серена неодамна сподели слики на кои позира во бел костим за капење на плажа, а водата се нафрла на неа, а песокот на нејзината блескава кожа.

Тениската икона ги постави високите температури со нејзините фотографии за костими за капење.

Едното парче имаше линија на раб долж V на градите и половината, речиси правејќи да изгледа како здолниште и ја истакна нејзината феноменална фигура, бидејќи сликите ги напиша со „бескрајно лето“.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Route 66

Вертикалната воздушна вселена очекува нивниот VA-1X eVTOL да стане дел од комерцијалната понуда до 2024 година… Британската компанија пред неколку дена ги претстави своите...

Green Tea

Без разлика дали станува збор за пијалок со меурчиња за славење на роденден или коктели со пријателите за време на бранч, има јасно специфични...

Fool Moon

По кратка пауза во 2021, Yon Idy се враќа со најновиот сингл My Fire кој го истражува сомнежот што секој од нас го носи...

Cotton Club

Топ моделот Александра Агостон е заштитно лице на кампањата на брендот Викторија Бекам за сезоната есен/зима 2021 година. Колекцијата, инспирирана од денешните потреби, снимена...

Advertisement