Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Повторно во центарот на вниманието: Познатата тенисерка драстично го смени својот изглед, повеќе не личи на себе!

Моника Селеш повторно е во центарот на вниманието!

Имено, популарната „Мала Мо“ драстично ослабе, што може да се види на социјалните мрежи, каде објави фотографија.

Легендарната тенисерка, која пораснала во Нови Сад, ги изненади своите бројни следбеници со ова соопштение, кои не престануваат да коментираат за нејзиниот нов изглед, а многумина од нив се прашуваа што доведе до толку голема промена.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Силната и многу заводлива боја на црвено вино е создадена за есенска шминка, а тоа ќе доминира на лицето, па затоа ќе биде доволно...

Fine Living

Тоа е време од годината кога нашите домови се повеќе се исполнуваат со топли, сочни и рафинирани ароми на миризливи свеќи. Мирисите се многу...

Fool Moon

Разводот сам по себе е многу тежок и стресен. Кога сè уште имате многу пари, разводот може финансиски да ја „повреди“ едната страна, додека...

Green Tea

Пешачењето е наједноставниот начин на физичка рекреација, а само половина час пешачење на ден може да направи многу за здравјето, како и за слабеењето....