Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Никол Кидман откако го испегла лицето, го среди и стомакот? Глумицата изгледа подобро од кога било!

Никол Кидман, и покрај пандемијата, вредно работи на друг проект.

Славната актерка престојува во Сиднеј овој месец, каде ја снима серијата „Девет совршени странци“, а минатата недела беше снимена како излегува од приватен авион.

Nikol Kidman

Ветерот ја крена кошулата на атрактивната 53-годишна оскаровка и откри поглед на нејзиниот рамен, „пеглан“ стомак, па веднаш се проширија гласини дека актерката го пегла стомакот, како и лицето.

Таа повеќе пати била мета на критики поради прекумерната употреба на ботокс на лицето.

Дали рамен стомак е резултат на напорен тренинг или естетска хирургија, останува да се погоди.

Nikol Kidman

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Или барем, не повторно. Мажите се во навистина тешка позиција, ако мислите малку подобро: општеството им наметна норми на кои тие строго мора да...

Fool Moon

Познатата сликарка Фрида Кало исто така напиша и стихови што ја допираат душата. Оваа песна најверојатно му ја напишала на својот сопруг Диего, а...

Fool Moon

Освен кога поинаку го бара некоја улога, Џорџ Клуни е познат по својата едноставна, кратка фризура и уредна брада. Во интервју за неделната утринска...

Fool Moon

Кога Џон Кенеди бил застрелан во Далас, крвта го распрснала розовиот комплет на неговата сопруга Џеки. Сепак, малку се знае за приказната зад овој...

Advertisement