Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Не паѓајте на овие фори! Погледнете што жените ставаат во фармерките за задникот да им изгледа подобро

Многу жени очајно сакаат да имаат подигнат и крупен задник како Ким Кардашијан, а овој совет, наводно, ќе им го поштеди макотрпниот тренинг во теретана.

Во најновиот луд тренд на социјалните мрежи, луѓето под нивни фармерки носат градници за да го добијат задникот што го има Ким Кардашијан.

Една девојка објавила смешно видео на кое се гледа како го крева задникот со градник и собира 300.000 прегледи.

Заборавете на теретаната и чучњевите, вака гледате резултати во секунди. Иако ова е очигледна шега, некои девојки очигледно ќе го испробаат овој совет.

„Тргни се настрана, Ким Кардашијан“, „О, Боже, токму тоа што ми треба“, „Можев да го пробам ова“, напишаа во коментарите.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Есенскиот шопинг е како утешна награда: денот е скратен како миење на 90 степени, но хеј, погледнете ги новите палта! Температурата паѓа од час...

Cotton Club

Живанши стана хит на Инстаграм во последните неколку дена со серија фотографии од новата колекција, која беше претставена од инфлуенсери од светот на модата,...

Route 66

Со задоволство ве информираме дека во оваа, 2020 година, брендот Range Rover го слави својот 50-ти роденден и по тој повод воведува специјално издание...

Green Tea

Предупредување: откако ќе го прочитате овој текст, би можеле да се оддалечите од вашиот мобилен телефон – со гадење 🙂 Бидејќи, гаџетите (мобилни телефони,...