Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Некогаш и сега: Како денес изгледаат фраерите кои ги одбележаа деведесеттите?

90-тите години на минатиот век беа обележани со неодоливи момци кои во многу случаи го задржаа својот препознатлив шарм години подоцна.

Добар дел од овие момци за кои воздивнуваше целиот свет беа и се уште се составени од холивудски актери.

Атрактивните, шармантни и неверојатно харизматични актери од 90-тите години на минатиот век ги освоија срцата на милиони девојки и жени ширум светот.

Иако времето лета и остава трага во физичкиот изглед на повеќето луѓе, многу од мажите на списокот ја имаа таа среќа да станат уште пошармантни со возраста.

Во нашата галерија, се сетивме на заводниците од деведесеттите и ги споредивме нивниот изглед и тогаш и сега. Секако, многу повеќе убавци можеа да го завземат своето место на оваа листа, но некаде мора да застанеме.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Во свет каде многу работи стануваат виртуелни и постојат во една сосема поинаква реалност, можностите се навистина неограничени… Во текот на изминатата година, целиот...

Fool Moon

Што ве чека ако сте ја напуштиле палатата? Spoiler: прекрасен и мирен живот. Принцот Хари даде искрено интервју за неговиот пријател Џејмс Корден во...

Green Tea

Железото е еден од најважните елементи во трагови во нашето тело. Според статистичките податоци, недостаток на железо во организмот се забележува кај 30-40% од...

Fool Moon

Последиците од пандемијата ги почувствуваа на нивната кожа многу мали и големи компании кои не можеа да се справат со огромните загуби. Многу брендови...

Advertisement