Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Неговата реакција е полоша од Ким! Еве што мисли Бредли Купер за романсата помеѓу Ирина Шајк и Канје Вест

Веста дека руската манекенка е во врска со американскиот рапер ја шокираше светската јавност, но веројатно никој не е изненаден како поранешниот свршеник на Ирина и таткото на нејзината ќерка Бредли Купер.

Канје Вест (44) и Ирина Шајк (35) дефинитивно се во врска – тоа веќе не е тајна! Двојката била фатена за време на романтичен одмор во Прованса, каде заедно отпатувале за да го прослават роденденот на раперот.

Додека низ широката јавност се шпекулирало дека раперот и манекенката се во љубовна романса, американските медиуми објавија какво мислење има законската сопруга на Канје, Ким Кардашијан. Сепак, многумина се интересираат за тоа како се чувствува актерот Бредли Купер и неговата 4 годишна врска со поранешна партнерка Ирина Шајк, кои заедно ја имаат ќерката Лео де Сена. Според списанието In Touch, Бредли не е воодушевен!

– Прашање е во моментот кога тоа ќе влијае на животот на неговата ќерка Ли. Бредли е многу заштитен кога станува збор за неговата ќерка – изјави извор близок до холивудскиот актер. За неименуваниот извор изјави: „се надева дека оваа врска брзо ќе пропадне“.

Во јуни 2019 година, Бредли Купер и Ирина Шајк ја прекинаа нивната четиригодишната врска и веридба, а заедно го делат старателството над девојчето, со кое често поминуваат време заедно. Пред само неколку дена, ова среќно семејство било видено во еден парк во Њујорк, а медиумите не ја промашија насмевката на лицето на Бредли додека разговарал со мајката на неговата ќерка …

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Хотелот Вила Хонег е единствен бутик хотел со 5 sвездички, сместен на планините во Бергенсток кај Луцерн, Швајцарија. Овој хотел датира од 1905 година...

Route 66

Порше ја проширува листата на премиум локации за патување на кои има американски полначи за Порше Тајкан. Историскиот хотел Марк Хопкинс Интерконтинентал Сан Франциско...

Fool Moon

Ѕвездите од серијата „Чарлиевите ангели“, четириесет и шестгодишната Дру и четириесет и деветгодишната Камерон, добија огромна поддршка и виртуелен аплауз од многу жени, вклучувајќи...

Cotton Club

Модната недела во Њујорк заврши со модна ревија на Том Форд, чија колекција го одразува жешкото исчекување на ноќните излегувања. Многумина од нас сѐ...

Advertisement