Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Најдобри места за незаборавен секс

Понекогаш е потребно малку да се извадат работите од безбедната зона, со цел да се направат поинтересни. Сигурно ви се случило да имате силна желба да водите љубов со вашата сакана додека сте биле некаде во јавноста, далеку од вашиот двоен кревет. Повеќето луѓе се спротивставуваат на искушенијата во таква ситуација, но факт е дека има многу места кои се создадени за гушкање набрзина, без нарушување на јавниот ред и мир. Ви откриваме каде можете да имате незаборавно сексуално искуство и не заборавајте да ги минимизирате воздишките.

КИНО САЛА
Совршено место за секс во јавност. Само проверете дали филмот што го избравте е актуелен веќе некое време, што значи дека салата нема да биде полна и дека ќе имате одредена приватност. Бидете сигурни да го изберете задниот ред и не грижете се за стенкањето, бидејќи со звучниците во кино, никој нема да ве чуе.

ЗАДНОТО СЕДИШТЕ НА АВТОМОБИЛОТ
Задното седиште е позната дестинација за сексуални активности. Ако претходно не сте доживеале такво нешто, време е да го активирате. Би било идеално ако изберете локација за паркирање автомобили на рид со прекрасен поглед на градот.

БАЗЕН
Активност што треба да ви даде шанса ако барате возбудливо место за водење љубов. Ноќното пливање е особено погодно за интимни собири со некој близок во базенот, и не заборавајте да бидете сами, без несакани нуркачи.

ПЛАЖА
Ако барате крајно место каде сексот е фантастичен, тогаш следната дестинација ви е плажата. Задолжително изберете вечер за оваа активност за да ја намалите можноста за несакани гледачи и задолжително започнете ја оваа авантура на море.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ
Ако сте решиле да имате секс надвор од спалната соба, не треба да одите далеку. Сè што треба да направите е да застанете покрај сопствената бања со машина за перење. Можеби ви изгледа апсурдно, но има нешто во овие вибрации на центрифугата што ќе ве доведе до невидено задоволство додека страсно го гушкате партнерот.

КУЈНА
Време е да се направи малку хаос во кујната. Покажете му на саканата личност колку сте вешти во кулинарски вештини, на малку поинаков начин. Нека ве пренесе преку кујнскиот шанк или нека се искачи до барот и не обрнувајте внимание на истурените садови наоколу, бидејќи вреди да се ужива.

ТУШ КАБИНА
Сексот под туш е најдобриот вид на нетрадиционален секс. Додека сè околу вас е топло и лизгаво, невозможно е да не уживате и да не сакате нешто повеќе од класичен туш. Не двоумете се следниот пат кога ќе скокнете под туш за да ја поканите вашата сакана.

ЛИФТ
Друго место што може да ви донесе извонредно задоволство во сексот. Пронајдете лифт во десеткатница каде што нема камери и фатете се за работа. Може да бидат потребни неколку спуштања и искачувања за да се достигне врвот, но вашиот врв ќе биде незаборавен.

КАНЦЕЛАРИЈА
Ако вие и вашата сакана споделувате работно место, совршен начин да направите пауза за ручек е да се препуштите на хедонизам. Пронајдете празна просторија или тоалет и препуштете се на сексуално задоволство. После оваа „релаксација“, ќе бидете многу подобро расположени за работа.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Ф ановите со нетрпение го очекуваат продолжението на култната серија на ХБО Макс „Сексот и градот“. Така, според „Дејли мејл“, наместо Саманта (Ким Катрал...

Fool Moon

Лејди Гага е една од оние музичари од светската музичка сцена која нема што не направила – плејада хитови, го освои Златниот глобус, неколку...

Cotton Club

Модниот бренд Miu Miu претстави кампања за пролет / лето 2021 година, што претставува заедница на неконформисти со жива личност. Миучија Прада реши да...

Cotton Club

Џо Бајден положи заклетва како 46-ти американски претседател на Соединетите Држави на церемонија во Вашингтон. Пред него се заколна и Камала Харис, првата потпретседателка...

Advertisement