Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Наоми Кембел објави фотографија со својата ќерка која наскоро ќе наполни две години…

Наоми покрај фотографиите со ќерката напиша дека е благословена.

Легендарната манекенка Наоми Кембел го одбележа Денот на мајката со серија фотографии со својата ќерка.

Педесет и двегодишната Наоми покажа неколку прекрасни фотографии на кои таа и нејзината ќерка се гледаат одзади.

На серијата фотографии се гледа како познатата манекенка поминува време со својата ќерка која за два месеци ќе наполни две години.

На последната фотографија се гледа Наоми со нејзината мајка Валери Моис.

На крајот на оваа објава, Наоми напиша дека е „благословена“ со многу срцеви емотикони.

Наоми го објави раѓањето на својата ќерка во мај 2021 година, а во интервју за „Vogue“, додека позирала со своето бебе, рекла дека не е посвоенo,туку дека е нејзино дете.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Пејачката Лана Дел Реј беше уловена од папараците на плажа во Рио де Жанеиро, а во преден план е нејзиниот изглед кој многу се...

Green Tea

Ако сте работеле неуморно цел живот за да станете еден од најбогатите луѓе на планетата, ќе ви биде простено што сакате да забавите, да...

Cotton Club

Познатата оскаровка Џесика Честејн изгледаше одлично пред студиото на NBC во Њујорк. За снимањето на Today Show, 46-годишната актерка се одлучи за комбинација на...

Fool Moon

Познатиот холивудски актер и заводник Ал Пачино чека дете со својата девојка Нур Алфала, која е во осмиот месец од бременоста. Оскаровецот (83) и...

Advertisement