Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Момците родени во овие три хороскопски знаци ќе ве разочараат во кревет

Некои хороскопски знаци се особено сексуални, дарежливи и грижливи во кревет, а некои од нив одвај чекаат да заврши сексот или тие во акција се многу себични.

ДЕВИЦА

Мажите родени во знакот на Девица сигурно ќе ве разочараат на дело. Девиците често се оние мажи кои зборуваат многу и прават малку. Тие имаат развиена фантазија, но добиваат нула поени во креветот.

РАК

Раковите не сакаат секс. Тие често изгледаат совршено и му придаваат значење на партнерот, но кога станува збор за акција – ентузијазмот целосно исчезнува. Сакаат згаснато светло/темница, не сакаат експерименти, а на сред акција едноставно ќе заспијат.

БЛИЗНАЦИ

Близнаците не се несигурни кога станува збор за секс, но едноставно се себични. Мажите родени во овој знак не се премногу загрижени за својата партнерка во кревет и прават сè за нивно задоволство, додека нејзиното не им е премногу важно.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Ако го обожававте филмот Титаник, секакo не заради трагедијата, туку заради искрената љубовна приказна на Роуз и Џек, или цел живот сонувавте дека ќе...

Four Seasons

Светли бои како портокалова, тиркизна и розова, симетрија, носталгија за минатото во старите возови, телефонски штандови и заборавени сообраќајни знаци, хотели и светилници …...

Fool Moon

За разлика од другите хороскопи, бурманскиот хороскоп се потпира на денот во неделата кога сте родени наместо на годината. Астрологијата постои скоро онолку време...

Cotton Club

Живописен стајлинг на војвотката. На 20 октомври, Кејт Мидлтон и принцот Вилијам се состанаа со хероите и учесниците на фото-проектот Hold Still посветен на...