Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Мишел Фајфер се фотографираше без шминка,докажа дека нејзината убавина е безвременска…

Уште една актерка која докажа дека годините се само бројка.

Мишел Фајфер (64) докажа дека нејзината убавина е безвременска откако објави фотографија на која позира со своите сестри без трошка шминка. Покрај објавата таа напиша: „Нема подобар начин да го поминете 4-ти јули отколку со моите две прекрасни и брилијантни сестри. Среќна, среќна јас. Се надевам дека и вие сите сте имале одличен ден“.

Еден корисник ја комплетира објавата на убавата актерка, пишувајќи:

“Не застанувам често и коментирам на профилите на познатите личности. Но, морам да кажам, благодарам. Ви благодарам што не го наполнивте лицето со филери, ви благодарам што си дозволивте природно да стареете”.

Разновидната и долгогодишна кариера на Мишел, исто така, беше забележана, не само поради нејзината убавина, туку и поради тоа што е, пред сè, сестрана актерка, што го докажа играјќи различни улоги во продукции како што се: „Брилјантин 2“, „Лице со лузна“, „Во брак со мафијата“, „Вештерките на Иствик“. Дека созреала како актерка докажала со главните улоги во филмовите „Лак за коса“ и „Ѕвезден прав“.

Таа неодамна презеде еклектична улога во комедијата Француски излез, а може да се види и како Бети Форд во серијата Прва дама.

Во едно интервју од 2021 година, оваа мајка на две деца голем дел од својот успех му припиша на тоа што секогаш внимателно избирала улоги за да не блесне во значајни достигнувања.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Four Seasons

Денес овој плоштад повторно блесна, а благодарение на граѓаните и властите кои го зачуваа неговиот историски шарм и автентичност, ја носи титулата најголем средновековен...

Green Tea

И покрај тоа што веќе е во шестата деценија, сепак изгледа многу подобро од многу девојки во триесеттите години. Никол Мичел Марфи, поранешна манекенка...

Route 66

Во текот на изминатите три години од своето основање, Little Car Company со седиште во Велика Британија се прослави со создавање прекрасни, рачно изработени...

Fool Moon

Актерката Скарлет Јохансон (37) е на одмор со пријателите и сопругот Колин Џост на јахта во Хемптонс, а во оваа прилика познатата русокоса предизвика...

Advertisement