Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Клои му простила за измамата, се вратила кај нејзиниот поранешен партнер и сега е верена?

Љубовниот живот на ријалити sвездата и претприемачка Клои Кардашијан со години е придружувана од медиумско внимание. По неуспешниот брак со кошаркарот Ламар Одом, таа пронајде љубов со НБА играчот Тристан Томпсон. Двојката доби девојче по име Тру (True ), која денес има две години. Нивната врска била придружена со скандал од 2018 година, кога Тристан ја изневерил Клои пред камерата, ни помалку ни повеќе, со пријателката на нејзината помлада сестра Кајли Џенер. Откако говорела дека нема шанси да бидат пак заедно, парот сега, повторно ужива. Згора на тоа, најновите фотографии од папараците шпекулираат дека тие се вериле оваа празнична сезона.

Клои била видена едно попладне со својата ќерка Тру на прошетка во Бостон. Таму се преселил нејзиниот сегашен партнер Тристан, кој по десет години поминати во Кавалирс стана дел од Бостон Селтикс. Со оглед на тоа што Клои реши да ги помине годишните одмори со него, а не со големо семејство, јавноста верува дека свршувачката навистина може да биде вистинита.

Потврда за нивното помирување се случило на 40-от роденден на Ким Кардашијан. Ова семејство, исто така, има добро позната „фото-кутија“ на секоја забава. Меѓу другите, Клои и Тристан позирале пред камерата, а паднал и бакнеж во образ, што не се случило многу долго време. И покрај изворите блиски до Клои, кои неодамна изјавија дека тие сè уште не веруваат 100% на партнерот, сега пристигнале информација дека тие се заедно и среќни.

Да се потсетиме, скандалот во 2018 година се смета за еден од најинтензивните прекини. „Знаев кој е тој, но никогаш за еден милион години не би рекла дека таа е таква“, рекла риалити ѕвездата на својата сестра Кајли за нивната поранешна пријателка Џордин Вудс. Пред таа прељуба, Клои му прости на Тристан што ја изневерувал додека таа била осум месеци бремена со неговата ќерка. Веста прва ја дозна Ким преку нејзината поранешна пријателка Ларсе Пипен. „Тристан се исповеда“, и рекла на нејзината мајка Крис која сакала прво да ја дознае целата приказна. Судејќи според сè, сите овие приказни сега стојат зад нив.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Шипинка или масло од дива роза е одлично не само за навлажнување на кожата, туку и против лузни од акни и знаци на стареење...

Green Tea

Различни производи се користат за убавина и нега на кожата, а она што е познато уште од античко време е улогата на медот за...

Fool Moon

Со доаѓањето на пролетта, многумина традиционално чекаат на чудо и се надеваат дека ќе се заљубат. Откриваме кои три хороскопски знаци имаат голема шанса...

Cotton Club

Спектакуларен стил на рускиот модел. И покрај зафатениот работен распоред и постојаното снимање, Ирина Шајк секогаш наоѓа време да прошета со својата ќерка Леа....

Advertisement