Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Ким Кардашијан во фустан на Jean-Paul Gaultier кој ќе ги излуди сите!

Здраво Земјани!

За девојка која поминува низ постапка за развод, Ким Кардашијан изгледа неверојатно кул. Пред некој ден, таа влезе во модната куќа на Jean-Paul Gaultier, проба спектакуларен фустан со луди принтови и уште еднаш го потврди својот статус на „една од најсексапилните жени на светот“.

Шарени точки во различни големини и бои создаваат оптички 3Д-ефект: во оваа облека, Ким изгледа како од друга планета.

„Здраво, земјани! Каков е првиот работен ден? “- мислата што прва ни паѓа на ум кога ќе ја погледнеме Ким Кардашијан.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Дојде денот Доналд и Меланија, американскиот претседател и прва дама во заминување да ги напуштат Белата куќа и Вашингтон! Двојката се појави на церемонијата...

Fool Moon

Типот на личност, кој денес често го нарекуваат INFJ, Карл Јунг го сметал за најубав и редок. Што стои зад кратенката INFJ? Едноставно: интровертно,...

Cotton Club

Поранешниот супермодел очигледно добро се снаоѓа и за време на изолацијата. Иако нема класични емисии поради пандемијата на коронавирусот, Хелена им приреди вистинско „жешко“...

Fool Moon

ОВЕН: Кога ви недостасува малку знаење или среќа, надоместете го тоа со бескрајна самодоверба. Силата со која верувате во своите способности едноставно предизвикува зависност,...

Advertisement