Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Имал проблеми со наркотици, а бил во затвор 7 години: Погледнете како изгледа синот на познатиот Мајкл Даглас…

Тој не се појавува често во јавноста, па папараците немаат можност да го фотографираат.

Пред неколку години на улиците на Лос Анџелес беше фотографиран Камерон Даглас, синот на познатиот Мајкл Даглас, кој успеа да го привлече вниманието на папараците парадирајќи гол.

Не се појавува често во медиумите, па не можеме често да ги гледаме неговите фотографии, но очигледно кога ќе реши да го привлече вниманието на јавноста има добар рецепт. Ја соблече маицата и тргна по улицата каде сите можеа да го видат неговото згодно тело и тетоважи.

Интересно е што сите го коментираат неговото ослободување од затвор во 2016 година, во која помина долги 7 години поради проблеми со дрогата. Тој отиде во затвор во 2010 година како запуштено момче, а кога излезе на слобода сите коментираа дека изгледа како модел.

Тој, наводно, целосно се преродил и го променил својот животен стил, со помош на неговата избраничка – инструкторката по јога Вивијан Тајбс со која една година по ослободувањето од затвор,ја добиле ќерката Луис Ејси.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Распространетиот коњанички имот има замок со осум спални соби и 150-години стара чуварска куќа. Двејн Џонсон се префрли во селата на Џорџија.Ентитет поврзан со...

Fool Moon

Поранешната бизнис менаџерка на познатиот пејач Рики Мартин (50) тврди дека поп-ѕвездата и должи нешто повеќе од милион долари, а сега поднела тужба обидувајќи...

Green Tea

Актерката, икона за убавина и креативен директор за шминка зборува за летните третмани. Гвинет Палтроу беше една од најомилените и најпопуларните актерки на холивудската...

Four Seasons

Градот на светлината е непропустлива дестинација за страсните љубители на уметноста, а причината за тоа е многу повеќе од Ајфеловата кула. Одвојте време и...

Advertisement