Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

ИЗНЕНАДУВАЧКИ-Првите фотографии на Адам Левин и неговата сопруга по големиот скандал: Никој не очекуваше ваква реакција (ФОТО)

Познатиот музичар неодамна се најде во центарот на скандал, а само неколку дена по него во јавноста се појави со сопругата…

Познатиот фронтмен на групата Maroon 5, Адам Левин, е главна тема на медиумите во последните денови. По видеото кое на социјалните мрежи го објави девојка со која, како што таа тврди, бил во врска, на јавноста и се обрати Адам Левин.

Во тој говор рече дека тоа е момент на слабост, дека само флертуваат и дека всушност нема афера.

Сепак, младата манекенка го тврди спротивното, а во прилог на својата приказна ги објавила и пораките кои ги разменила со него.

Сè се случи само неколку дена откако сопругата на Адам, познатиот супермодел Бехати Принсло, објави дека е бремена и го чека своето трето дете.

По скандалот, сите погледи на јавноста беа насочени кон неговата сопруга, а многумина мислеа дека ова може да биде крај на неговиот брак.

Меѓутоа, се случи нешто сосема друго.

Адам Левин и неговата сопруга Бехати Принсло беа видени и фотографирани за прв пат по скандалот на улиците на Калифорнија. Тој беше облечен во црвена кошула и шорцеви, а сопругата и децата одеа неколку чекори пред него, со широка насмевка на лицето.

Тие заедно ги собраа децата од училиште и се упатија кон нивната куќа вредна 52 милиони долари.

И покрај шокантната вест дека Левин разменил флертувачки пораки со три жени, судејќи по однесувањето на познатиот музичар, се чини дека се е во ред со неговиот брак.

Само еден ден откако Самнер Строх ги објави контроверзното видео и пораките што и ги испрати музичарот, уште две жени се јавија да ги споделат своите искуства со Левин.

Тие упатија голем број обвинувања против него, но судејќи според моменталната ситуација, парот успеа да ја надмине оваа криза и да го продолжи заедничкиот живот.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Route 66

Ferrari го започна развојот на моделот Purosangue во 2017 година и официјално ја потврди веста за производството на својот прв SUV една година подоцна....

Fool Moon

Најстариот син на Николас Кејџ изгледа сосема поинаку од неговиот славен татко, но се чини дека имаат заедничка слабост кон жените… Вестон Кејџ Копола...

Cotton Club

Кајли Џенер (25) деновиве е во Париз и ревносно ја следи Модната недела, но модните трендови ги диктира само она. Кајли Џенер на модната...

Fool Moon

Познатата двојка неодамна се раздели, а сега за прв пат беа фотографирани заедно на натпревар кој го играше нивниот син.Познатата пејачка Шакира и нејзиниот...

Advertisement