Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Жените полудеа по разголените фотографии на Бекам, кои се уште еден доказ зошто тој се наоѓа на листите на најсекси момци на светот!

Дејвид Бекам ужива со сопругата Викторија на јахта, а во кратки шорцеви за капење и без кошула покажа безброј тетоважи и заводливи мускули.Поранешниот фудбалер Дејвид Бекам се одмара на јахта со сопругата Викторија, а овој пат нивната дестинација е Мајами.

Папараците го уловија како се одмара во седечка положба без кошула и во шорцеви, покажувајќи го своето неодоливо добро тело.

Иако има неколку тетоважи, неговите тренирани мускули сè уште се покажуваа. Посебно го забележавме неговиот исончан тен кој одлично му прилега.

Двојката подоцна беше фотографирана со нивните деца и пријатели на ручек и тие видно се насмеани и се забавуваат.

Викторија неодамна на својот Инстаграм профил сподели нивна заедничка фотографија на која и двајцата се облечени во црвени комбинации.

Тие позираа насмеани и прегрнати, а Викторија напиша:

Изгледа повторно го инспирирав Дејвид Бекам!

Да потсетиме, Дејвид и Викторија неодамна поминаа неколку дена во Хрватска со своето семејство на островот Лопуд кај Дубровник, а судејќи по социјалните мрежи ја напуштија Хрватска и сега летниот одмор го продолжуваат во Италија.

Бекамови од Хрватска објавија некои содржини од летниот одмор, а фудбалерот беше особено воодушевен од деликатесите кои ги послужија во ресторан.

Пред да замине од Хрватска, Дејвид во своите стории на Инстаграм објави уште неколку кадри од Хрватска, а ги сними и познатите ѕидови на Дубровник, кои го потсетија на популарната серија „Игра на тронови“, која се снимаше во Дубровник.

Судејќи според нивните социјални мрежи, на семејството многу им се допаднала Хрватска.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

И покрај тоа што веќе е во шестата деценија, сепак изгледа многу подобро од многу девојки во триесеттите години. Никол Мичел Марфи, поранешна манекенка...

Route 66

Во текот на изминатите три години од своето основање, Little Car Company со седиште во Велика Британија се прослави со создавање прекрасни, рачно изработени...

Fool Moon

Актерката Скарлет Јохансон (37) е на одмор со пријателите и сопругот Колин Џост на јахта во Хемптонс, а во оваа прилика познатата русокоса предизвика...

Green Tea

Многу жени фантазираат за телото на познатата руска манекенка и актерка, а сега дознаваме што прави таа за секогаш да биде во топ форма....

Advertisement