Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Ешли Робертс одржа лекција за стил, два детали и подготвени сте за прошетка или забава…

За време на летните горештини жените речиси никогаш не излегуваат од удобни фустани, а секој треба да има таков во својот плакар.

Британската пејачка и водителка Ешли Роберт е позната по смелите парчиња облека и уникатните детали кои секогаш го интригираат вниманието.

Топлите денови не тераат да најдеме начин како да се разладиме, но и да се чувствуваме удобно и растеретено.Овој пат Ешли реши да избере мало фустанче за Барби кое и се прилепуваше за телото и изгледаше како извајано. Иако беше закопчана до грло таа изгледаше многу привлечно.

Доколку сакате шик комбинации и ги следите трендовите, оваа комбинација е идеална и за дневни и за вечерни комбинации.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Route 66

Во текот на изминатите три години од своето основање, Little Car Company со седиште во Велика Британија се прослави со создавање прекрасни, рачно изработени...

Fool Moon

Актерката Скарлет Јохансон (37) е на одмор со пријателите и сопругот Колин Џост на јахта во Хемптонс, а во оваа прилика познатата русокоса предизвика...

Green Tea

Многу жени фантазираат за телото на познатата руска манекенка и актерка, а сега дознаваме што прави таа за секогаш да биде во топ форма....

Fool Moon

Серена Вилијамс отворено проговори за својата одлука да се повлече од светот на тенисот, но и за постпородилната депресија и тешките одлуки со кои...

Advertisement