Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Ева Лонгорија: Вакви обични патики кои не тераат да заборавиме на омилените штикли

Ева Лонгорија е љубител на добрата мода и сака да пробува различни стилови, но секогаш со доза на класицизам, елеганција и женственост. Така отишла на шопинг во Лос Анџелес за да избере комбинација во светли тонови која одлично и прилега на актерката.

Аутфитот што ја освежува секоја гардероба Ева Лонгорија е составен од бела јакна до половината под која носела снежно бела маичка. Спортските крем панталони на линијата одлично го надополнија стајлингот кој зрачи со спортска елеганција.

Комбинацијата на облека актерката ја заокружи со обични бели патики кои одлично одат со најразлични парчиња облека и се носат во различни секојдневни прилики. Едноставните бели патики имаат голем број обожавателки, а и најголемите љубители на штикли обожаваат да ги носат. Тие се толку обични, а сепак толку ефективни, носливи и погодни за различни модни комбинации.

Ева Лонгорија додаде црна чанта околу половината и малку пристоен накит во многу хармонично и добро издание за шопинг, а се истакна и големата црвена шопинг чанта со метален сјај.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Green Tea

Дали знаевте дека ова овошје е природен лек за холестерол, крвен притисок и циркулација? Во написот што следи откријте ги сите негови придобивки за...

Cotton Club

Денот на вљубените е совршена можност да се препуштите на љубовта, а доколку сакате малку да ја подигнете температурата и да го направите овој...

Wall Street

Суперхероите можат да постигнат големи подвизи, вклучувајќи и милиони долари, а за тоа сведочи и продажбата на уникатната страница од стрипот Спајдермен, која неодамна...

Four Seasons

Туристите најчесто го посетуваат во август, кога се одржува Еразмус турнирот на витези и кога може да се видат спектакуларните битки на модерните витези...

Advertisement