Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Дру Баримор призна дека сексот не и е приоритет: „Можам да живеам без него со години“

Актерката, која се посвети на водење на нејзиното секојдневно ток-шоу, призна дека нејзиниот сексуален живот не е на врвот на нејзините приоритети.

Актерката и водителка на ТВ шоуто Дру Баримор сака да споделува детали за нејзината интимност со гледачите и гостите на нејзиното шоу, па сега призна дека сексот не е на врвот на нејзината листа на приоритети.

Во „Шоуто на Дру Баримор“, актерката разговараше со својот ко-водител за подготовките на нејзиниот колега Ендрју Гарфилд за улогата на свештеник во филмот на Мартин Скорсезе „Тишина“ од 2016 година. Имено, тој се подготвуваше за оваа улога така што се обидуваше да биде во целибат шест месеци.„За мене тоа беше како: „Да, и?“се насмеа Дру како реакција на методите на актерот, кои покрај апстиненцијата од секс вклучуваа и гладување.

Еден од соработниците на серијата, Рос Метјус, набрзо се огласи: „Тоа е насловот: Дру може да биде сува шест месеци, тоа не е голема работа“. На тоа, славната актерка го поправи дека всушност може да биде без секс со „години“.

„Што не е во ред со мене што шест месеци не ми изгледаат како долг период?“, ја праша Баримор публиката во студиото.

Не е првпат симпатичната ѕвезда да се пошегува на сметка на својот сексуален живот, имено уште во март и кажа на својата колешка дека сонува за бившите и дека и од тоа има свои придобивки.

„Мислам дека тоа е единственото место каде што добивам акција овие денови, Рос“, рече Дру во март.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Најстариот син на Николас Кејџ изгледа сосема поинаку од неговиот славен татко, но се чини дека имаат заедничка слабост кон жените… Вестон Кејџ Копола...

Cotton Club

Кајли Џенер (25) деновиве е во Париз и ревносно ја следи Модната недела, но модните трендови ги диктира само она. Кајли Џенер на модната...

Fool Moon

Познатата двојка неодамна се раздели, а сега за прв пат беа фотографирани заедно на натпревар кој го играше нивниот син.Познатата пејачка Шакира и нејзиниот...

Cotton Club

Актерката Сара Џесика Паркер е позната по својот женствен и смел стил на облекување, а нејзината гардероба изобилува со константни парчиња од кои не...

Advertisement