Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Деп ги избричи брадата и мустаќите и ги збуни фановите на концертот…

Актерот моментално е на турнеја и настапува со легендарниот музичар Џеф Бек. Деп по судењето ја прослави победата против поранешната сопруга, а сега реши да поработи на својот изглед.

Актерот Џони Деп (59) ги избезуми обожавателите на концерт додека тој и неговиот колега Џеф Бек излегоа на сцената без брада на Хелсинки блуз фестивал во Финска.Типично забрадениот актер, кој неодамна ја доби тужбата за клевета против неговата поранешна сопруга Амбер Херд (36), беше избричен за време на неговото прво појавување во јавноста.

Actor Johnny Depp performs with musician Jeff Beck, in Helsinki

Деп за време на настапот носеше бела кошула со засукани ракави за да ги покаже своите тетоважи додека пееше. Актерот моментално е на турнеја и настапува со легендарниот музичар Џеф Бек.

Actor Johnny Depp performs with musician Jeff Beck, in Helsinki

За потсетување, Амбер Херд призна дека не може да си дозволи отштета од 60 милиони куни, доделени на Џони со пресудата.Сè уште не знаеме дали Деп ќе ја спроведе пресудата и ќе побара од Амбер да плати висока сума пари во целост. Неговите адвокати навестија дека тој можеби нема ни да каже дека неговата мотивација зад неговата тужба била да ја врати својата репутација по наводите за злоупотреба.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fine Living

Распространетиот коњанички имот има замок со осум спални соби и 150-години стара чуварска куќа. Двејн Џонсон се префрли во селата на Џорџија.Ентитет поврзан со...

Fool Moon

Поранешната бизнис менаџерка на познатиот пејач Рики Мартин (50) тврди дека поп-ѕвездата и должи нешто повеќе од милион долари, а сега поднела тужба обидувајќи...

Green Tea

Актерката, икона за убавина и креативен директор за шминка зборува за летните третмани. Гвинет Палтроу беше една од најомилените и најпопуларните актерки на холивудската...

Four Seasons

Градот на светлината е непропустлива дестинација за страсните љубители на уметноста, а причината за тоа е многу повеќе од Ајфеловата кула. Одвојте време и...

Advertisement