Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fool Moon

Дали ги слушаме свадбените ѕвона, Џенифер Лопез?

Venice, ITALY - Celebrity couple Ben Affleck and Jennifer Lopez attend 'The Last Duel' red carpet during the 78th Venice International Film Festival BACKGRID UK 10 SEPTEMBER 2021,Image: 631569164, License: Rights-managed, Restrictions: RIGHTS: WORLDWIDE EXCEPT IN AUSTRALIA, CANADA, ITALY, NEW ZEALAND, UNITED STATES, Model Release: no, Credit line: IPA / BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

„Сè уште верувам во љубов до крајот на мојот живот.“

Ѕвездата на „Омажи се за мене“, Џенифер Лопез, која претходно беше во брак со Ојани Ном, Крис Џад и Марк Ентони, оваа година повторно се соедини со нејзиниот поранешен вереник Бен Афлек.

Во едно неодамнешно интервју, Џенифер призна дека секогаш ќе верува во слоганот „И тие живееја среќно до крајот на животот“.

„Не знам, да, претпоставувам. Ме познавате, јас сум романтична. Отсекогаш сум била. Во брак бев неколку пати. Да, јас се уште верувам во љубов до крајот на мојот живот, апсолутно“, изјави таа во емисијата Today Show.“

52-годишната пејачка и актерка, која има 13-годишни близнаци Ема и Макс, ја раскина свршувачката со Алекс Родригез на почетокот на оваа година, но не се срами од својата романтична историја.

Таа додаде: „Ако не можете да гледате, прифатете ги работите со насмевка и продолжете… Јас едноставно не размислувам за тие работи“.

„Јас сум човек како и сите други. Имав подеми и падови, правев грешки и навистина сум горда на тоа колку далеку стигнав во животот и која сум како личност, како мајка, како актерка и како уметник“.

Џеј Ло го даде ова отворено интервју откако минатата недела беше објавен трејлерот за нејзината нова романтична комедија „Marry Me“.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Компанијата Тифани и Ко. се претстави во Дубаи со најскапото парче накит во својата историја – ѓерданот „World’s Fair“. Неговата цена се проценува на...

Fine Living

Орландо Блум пред да се вери со Кејти Пери, живеел во егзотична вила на Беверли Хилс. Но, по раѓањето на неговата ќерка и претстојниот...

Fool Moon

Стрелците во астрологијата се опишани како среќни луѓе, кои засекогаш остануваат деца во нивните души. Ова е знак кој се стреми кон љубов и...

Green Tea

Кога зборуваме за здравјето, неизбежно е да се спомене и имунитетот, бидејќи тоa не штити од разни инфекции и болести. И кога велиме имунитет,...

Advertisement